O nás

Klademe důraz na vysokou kvalitu dodávaného materiálu, kvalifikované řemeslníky, osobní přístup a rychlost našich služeb.

V roce 1992 vznikla firma Karel Břečka – Elektroservis.  Po více než dvacetileté praxi, vzhledem k narůstajícímu množství zakázek a s postupně se rozšiřujícím okruhem prováděných prací, byla na jejích základech v dubnu 2015 založena společnost TELKAR elektro s.r.o.  Od počátku se zaměřuje na oblast elektroinstalačních dodávek, přičemž mezi její hlavní činnosti náleží silnoproudé a slaboproudé instalace a telekomunikační sítě. Své zakázky realizuje na stavbách v Česku i v zahraničí.

Klademe důraz na vysokou kvalitu dodávaného materiálu, kvalifikované řemeslníky, osobní přístup a rychlost našich služeb.

Upřednostňujeme jednoduchou a přehlednou montáž s promyšlenou funkčností, s využitím nejmodernějších postupů a materiálů, co vede ke snižování celkových nákladů a tím k dostupnosti pro široké spektrum zákazníků.

Snažíme se být slušnou, spolehlivou a seriózní českou firmou. Velkou část zisku vracíme do investic ve firmě, zejména do mechanizace, techniky a budování pracovního zázemí. Naši pracovníci jsou vybavení všemi předepsanými
pomůckami a pravidelně absolvují předepsaná školení a zkoušky.

Naším cílem je především spokojený zákazník!

Kontaktujte nás pomocí formuláře zde:

    Zanechte nám Váš požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme, abychom společně nastavili a nalezli pro Vás to nejlepší řešení.

    [recaptcha theme:dark]